Helsinki

Kalevankatu 6
00100 Helsinki

Tampere

Hämeenkatu 14 C 25
33100 Tampere

Turku

Pitkäpellonkatu 10 D 17
20900 Turku

Lahti

Mariankatu 14 B 10
15110 Lahti

Kuopio

Palokallio 8
70800 Kuopio

Asiantuntijat

Erkki Soppela

Toimitusjohtaja, ekonomi
040 531 3760
erkki.soppela@advanceteam.fi

Helsingin/Lahden toimisto

icon_linkedin.png

Pekka Kiukkonen

Yritysvälittäjä, DI
0500 496 592
pekka.kiukkonen@advanceteam.fi

Helsingin/Lahden toimisto

icon_linkedin.png

Terhi Ruuska

Yritysvälittäjä, tradenomi
050 308 6881
terhi.ruuska@advanceteam.fi

Lahden toimisto

icon_linkedin.png

Kari Varho

Yritysvälittäjä, DI
0400 482 159
kari.varho@advanceteam.fi

Helsingin toimisto

icon_linkedin.png

Johan Rasmus

Yritysvälittäjä, KTM
050 5233 262
johan.rasmus@advanceteam.fi

Helsingin toimisto

icon_linkedin.png

Fred Nykänen

Yritysvälittäjä, DI
040 411 4964
fred.nykanen@advanceteam.fi

Helsingin toimisto

icon_linkedin.png

Raimo Tihveräinen

Yritysvälittäjä, Ekonomi (B.Sc.)
050 512 1460
raimo.tihverainen@advanceteam.fi

Tampereen toimisto

icon_linkedin.png

Aleksi Siimestö

Yritys- ja toimitilavälittäjä, AKA, KHK & LKV
050 5232 002
aleksi.siimesto@advanceteam.fi

Helsingin/Lahden toimisto

icon_linkedin.png

Tuomo Tissari

Yritysvälittäjä, MBA, Masters in Finance, HHJ
040 865 6043
tuomo.tissari@advanceteam.fi

Kuopion toimisto

icon_linkedin.png

Mikko Mellanen

Yritysvälittäjä, KTM
0400 743 613
mikko.mellanen@advanceteam.fi

Turun toimisto

icon_linkedin.png

Camilla Grönblom

Markkinointikoordinaattori, tradenomi
0400 953651
camilla.gronblom@advanceteam.fi

Lahden toimisto

icon_linkedin.png

Hannu Salo

Senior Adviser
044 7922 407
hannu.salo@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Katso asiantuntijoiden tarkemmat kuvaukset »

X

Tarvitsetko apua?

Jätä meille numerosi, niin soitamme sinulle takaisin!

Jätä soittopyyntö