Advance Team Oy - Helsinki

Kalevankatu 6
00100 Helsinki

Puh: Yhteydenotot henkilökohtaisesti

Advance Team Oy - Lahti

Mariankatu 14 B 10
15110 Lahti

Puh: Yhteydenotot henkilökohtaisesti

Asiantuntijat

Erkki Soppela

Toimitusjohtaja, ekonomi
040 531 3760
erkki.soppela@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Mikko Ruotsalainen

Yritysvälittäjä, lakimies
050 639 27
mikko.ruotsalainen@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Pekka Kiukkonen

Yritysvälittäjä DI
0500 496 592
pekka.kiukkonen@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Terhi Ruuska

Yritysvälittäjä, tradenomi
050 308 6881
terhi.ruuska@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Aleksi Siimestö

Yritys- ja toimitilavälittäjä, LKV
050 5232 002
aleksi.siimesto@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Hannu Salo

Senior Advisor
044 7922 407
hannu.salo@advanceteam.fi

Kari Varho

Yritysvälittäjä DI
0400 482 159
kari.varho@advanceteam.fi
icon_linkedin.png

Johan Rasmus

Yritysvälittäjä, KTM
050 5233 262
johan.rasmus@advanceteam.fi

Katso asiantuntijoiden tarkemmat kuvaukset »

X

Tarvitsetko apua?

Jätä meille numerosi, niin soitamme sinulle takaisin!

Jätä soittopyyntö